Oceny piłkarzy ŁKS po meczu z GKS Katowice. Bodzio W. i reszta!

Na inaugurację sezonu piłkarze ŁKS wygrali na wyjeździe z GKS Katowice 2:1. Najlepszy w drużynie z Łodzi był Bogusław Wyparło. A jak wypadli inni?
Bogusław Wyparło - 5

Bohater meczu. Jego ksywkę Bodzio W. można tłumaczyć na kilka sposobów: Bodzio Wielki, Bodzio Wspaniały. Wyparło obronił aż piętnaście strzałów rywali, w tym rzut karny. W doliczonym czasie gry zatrzymał też strzała z bliska Krzysztofa Wołkowicza i uratował zwycięstwo.

Artur Gieraga - 3

Niezły występ. Jest jednak po chorobie i na razie na bieganie wzdłuż linii nie miał sił.

Mikolaj Borsukow - 2

Widać, że Białorusin potrzebuje jeszcze czasu... W końcówce meczu mógł go zawalić

Daniel Cyzio - 2

Grał niepewnie. Do klasy ojca - byłego piłkarza Jacka Cyzio - jeszcze mu brakuje.

Michał Zółtowski - 2

Miał być podporą defensywy. Niestety, miał problemy zatrzymaniem Przemysława Pitrego, a do tego był winny utraty gola.

Konrad Kaczmarek - 2

W pierwszej połowie był jeszcze widoczny, ale po przerwie wyraźnie zabrakło mu sił.

Dawid Sarafiński - 3

Nieoczekiwanie znalazł się w pierwszym składzie, ale to nie był błąd trenera. Młody piłkarz dużo widział na boisku. Nie miał tremy.

Paweł Sasin - 4

Bardzo pracowity. No i strzelił zwycięskiego gola.

Jacek Kukis - 3

Solidny w grze defensywnej. Na GKS w sam raz.

Paweł Kaczmarek - 3

To piłkarz z ekstraklasy i było to widać. Kilka razy groźnie posłał piłkę w pola karne rywali.