Remis PGE GKS Bełchatów w sparingu z Polonią Bytom

Piłkarze PGE GKS Bełchatów w pierwszym sparingu w okresie przygotowawczym zremisowali z Polonią Bytom 1:1.
W rozegranym w Gutowie Małym meczu kontrolnym PGE GKS Bełchatów zremisował z Polonią Bytom 1:1. Bramkę dla bełchatowian zdobył w 5. minucie testowany Łukasz Tumicz, wyrównał na 25 minut przed końcem Kamil Białkowski.

O godz. 16 piłkarze GKS rozegrają drugi sparing. Tym razem ich przeciwnikiem będzie ŁKS Łódź

PGE GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1:1 (1:0)

Bramki: Tumiacz (5.) - Białkowski (65.) PGE GKS Bełchatów: Podleśny - Basta (46. Raul Gonzalez), Michalski (46. Sadowski), Wilusz (46. Witasik), Kosznik (46. Widejko) - Michał Mak (46. Wroński), Grzeszczyk (46. Szymański), Rachwał (46. Baran), Madej (46. Stąporski) - Wacławczyk (46. Poźniak) - Tumicz (46. Kujawa)