PGE GKS Bełchatów sprzedaje karnety na rundę wiosenną

Od poniedziałku 28 stycznia w Punkcie Obsługi Kibica trwa sprzedaż karnetów na mecze PGE GKS Bełchatów w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013. Pierwszeństwo mają osoby, które kupiły karnety jesienią.
W rundzie wiosennej PGE GKS Bełchatów rozegra w roli gospodarza siedem spotkań. Przeciwnikami drużyny Kamila Kieresia będą kolejno: Wisła Kraków, Widzew Łódź, Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin i Jagiellonia Białystok.

Wiosną ceny biletów nie będą odbiegać od jesieni. Wejściówki na jedno spotkanie nadal kosztować będą tylko 1, 10 i 15 zł, a dodatkowo dla karnetowiczów przewidziano 15-procentowe zniżki. W efekcie, kupując karnet i chodząc na każdy mecz rundy wiosennej, kibice zaoszczędzą równowartość jednego biletu. Dodatkowo każdy z karnetowiczów będzie mógł w promocyjnej cenie 10 zł zakupić kalendarz GKS 2013. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Ponadto osoby, które po raz pierwszy wyrobią Kartę Kibica, wejdą na jeden wybrany mecz rundy za darmo. Promocja trwa przez całą rundę wiosenną (do meczu z Jagiellonią).

Sprzedaż karnetów dla osób, które posiadają karnety z poprzedniej rundy (kontynuacja), rozpoczęła się w poniedziałek 28 stycznia i potrwa do 9 lutego. Dwa dni później ruszy już otwarta sprzedaż.

Więcej informacji, w tym harmonogram sprzedaży karnetów, na oficjalnej stronie PGE GKS Bełchatów.