Siedem goli w sparingu PGE GKS Bełchatów z Flotą Świnujście

Piłkarze PGE GKS Bełchatów przegrali z Flotą Świnoujście 3:4. Spotkanie zostało rozegrane w Kamieniu koło Rybnika.
Spotkanie trwało cztery kwarty po 30 minut. Gole dla PGE GKS strzelili: Seweryn Michalski, Mateusz Mak i Łukasz Madej. W drużynie z Bełchatowa od początku wystąpił Emilijus Zubas, testowany bramkarz młodzieżowej reprezentacji Litwy. Kolejny mecz kontrolny bełchatowianie rozegrają we wtorek. W Gutowie Małym o godz. 11 zmierzą się z pierwszoligową Arką Gdynia.

PGE GKS - Flota 3:4

Gole dla PGE GKS: Michalski (41.), Mateusz Mak (45.), Madej (55.).

PGE GKS: I i II kwarta: Zubas - Basta, Michalski, Wilusz, Kosznik - Mateusz Mak, Rachwał, Witasik, Madej - Wacławczyk, Bartosiak; III i IV kwarta: Zubas (91. Podleśny) - Gonzalez, Sawala, Baran, Michalak - Stąporski, Piekarski, Grzeszczyk, Grzelak - Kujawa (100. Rozwandowicz) - Tumicz