Sport.pl

Konrad Piechocki nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej w PGE GKS Bełchatów

Włodzimierz Sarnecki nie jest już przewodniczącym Rady Nadzorczej w bełchatowskim klubie. Jego miejsce zajął Konrad Piechocki, prezes siatkarskiej PGE Skry Bełchatów.
W poniedziałek odbyło się nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy GKS Bełchatów. W jego trakcie podjęto decyzje odnośnie nowego składu Rady Nadzorczej sportowej spółki. Oto treść: "W trakcie obrad przyjęto rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej dotychczasowego przewodniczącego pana Włodzimierza Sarneckiego oraz pani Jadwigi Tumidajewicz. Jednocześnie do składu RN powołano nowych członków: pana Konrada Piechockiego jako nowego przewodniczącego oraz pana Kazimierza Bąkowicza. Pan Konrad Piechocki pełni także funkcję prezesa zarządu KPS SKRA Bełchatów SA, natomiast pan Kazimierz Bąkowicz jest Prezesem Zarządu ELBIS Sp. z o.o." - napisała oficjalna strona GKS.

W skład Rady Nadzorczej wchodzą także Jerzy Chruściel i Wiesław Sztela. Funkcję sekretarza pełni Dariusz Stępczyński.

Więcej o:
Komentarze (2)
Konrad Piechocki nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej w PGE GKS Bełchatów
Zaloguj się
  • kocurek238

    Oceniono 6 razy -2

    No to Nawrocki jakąś posadkę dorwie !

  • crimen

    Oceniono 8 razy -4

    Kondzio, to współczesna odmiana Midasa. Czego tylko się tknie, z miejsca zamienia w ..... Ciekawe, czy w nowym klubie będzie równie skuteczny w marnowaniu publicznych pieniędzy, jak w Skrze ? :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX