Sport.pl

Kamil Kiereś, po remisie GKS Bełchatów z Górnikiem Łęczna: "To był jeden z naszych lepszych meczów"

Musimy zaakceptować ten punkt. Mamy ich teraz 17. To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu i chcemy zagrać podobnie w następnych pojedynkach - mówi Kamil Kiereś, trener GKS Bełchatów. W sobotę jego drużyna zremisowała z Górnikiem Łęczna 1:1.
Jurij Szatałow, trener Górnika Łęczna

Na pewno, oceniając rywala, to bardzo dobry zespół. Mogę mieć pretensje do swoich zawodników, że źle weszli w to spotkanie, z naszej strony było mniej gry, wszystko wybijaliśmy, a całą grę prowadził Bełchatów. W drugiej części coraz więcej czasu byliśmy przy piłce, było kilka sytuacji pod obiema bramkami i ten remis mogę uznać za sprawiedliwy.

Kamil Kiereś, trener GKS Bełchatów

Oddaliśmy 17 strzałów. Zespół zagrał jedno z lepszych spotkań w rundzie, cały czas dążyliśmy do zwycięstwa. Tydzień temu w Niecieczy zagraliśmy słaby mecz, doznając pierwszej porażki. Byliśmy bardzo źli po tamtym meczu. Zrobiliśmy analizę i wyciągnęliśmy wnioski. Nasza dobra gra w ofensywie wynikała z agresywnego odbioru w środkowej strefie, co przekładało się na przejście z obrony do ataku. Mamy w tym elemencie sporo atutów.

Stracona bramka trochę pokrzyżowała nasze plany. Nie wyniknęła ona z przewagi rywala. Drużyna pokazała charakter, bo była świeżo po porażce z poprzedniego meczu.

Musimy zaakceptować ten punkt. Mamy ich teraz 17. To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu i chcemy zagrać podobnie w następnych pojedynkach.

Więcej o:
Skomentuj:
Kamil Kiereś, po remisie GKS Bełchatów z Górnikiem Łęczna: "To był jeden z naszych lepszych meczów"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX