PGE GKS wygrał z Pelikanem Łowicz w trzecim sparingu

Wynikiem 3:0 zakończyło się trzecie spotkanie sparingowe piłkarzy PGE GKS Bełchatów w sezonie przygotowawczym do rundy wiosennej I ligi. Podopieczni trenera Kamila Kieresia pokonali drugoligowego Pelikana Łowicz
Spotkanie zostało rozegrano na sztucznej murawie w Kleszczowie, a Kiereś zdecydował się wystawić w meczu dwie różne jedenastki. W pierwszej połowie bełchatowianie swoim niżej notowanym rywalom strzelili tylko jedną bramkę. Gola dla PGE GKS strzelił Bartłomiej Bartosiak.

Lepiej bełchatowianie spisywali się po przerwie. Po trafieniach Damiana Szymańskiego i Hristijana Kirovskiego piłkarze PGE GKS ustalili wynik spotkania.

Przypomnijmy, że w meczu nie mogli zagrać Damian Podleśny (powołany do kadry U-20) i Daniils Turkovs, którzy doznał kontuzji stopy. Do gry nie był również gotowy Marcin Flis, który kończy rehabilitację.

Kolejny mecz podopieczni Kieresia zagrają 8 lutego z ŁKS. Początek spotkania o godz. 12.

PGE GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz 3:0 (1:0)

Bramki: Bartłomiej Bartosiak 37., Damian Szymański 53., Hristijan Kirovski 90.

PGE GKS (I połowa): Malarz - Turniak, Sawala, Witasik, Michalak, Wroński, Rachwał, Wacławczyk, Prokić, Bartosiak, Michał Mak

II połowa: Lenarcik (70. Wiktor Baranowski) - Basta, Paweł Baranowski, Wolusz, Szymorek, Mateusz Mak, Szymański, Baran, Renusz, Poźniak, Kirovski