PGE GKS Bełchatów przegrał sparing z drugoligowcem

Piłkarze MKS Kluczbork okazali się lepsi od ekstraklasowego PGE GKS Bełchatów w pierwszym sparingu przed rundą wiosenną. Drugoligowiec wygrał z podopiecznymi Kamila Kieresia 1:0
Jedyną bramkę w meczu strzelił Piotr Burski, który Arkadiusza Malarza pokonał w siódmej minucie. Kiereś w spotkaniu wystawił dwie jedenastki, bowiem chce przyjrzeć się jak największej liczbie graczy. W meczu zagrali także nowi zawodnicy w PGE GKS, czyli Arkadiusz Piech, Maciej Małkowski, Seweryn Michalski i Sebastian Olszar.

O godz. 16.30 bełchatowianie zagrają drugi mecz - z Omegą Kleszczów. Tym razem szansę pokazania się będą mieli młodsi zawodnicy.

PGE GKS Bełchatów - MKS Kluczbork 0:1 (0:1)

Bramka: Piotr Burski

PGE GKS (I połowa): Malarz - Basta, Michalski, Telichowski, Mójta - Wroński, Poźniak, Rachwał, Michał Mak - Olszar, Ślusarski

II połowa: Zubas - Witasik, Baranowski, Flis, Szymorek - Komołow, Sawala, Baran, Wacławczyk, Małkowski - Piech