PGE GKS Bełchatów - RNK Split 2:2. Remis po golach Małkowskiego

Piłkarze PGE GKS Bełchatów mają za sobą pierwszy sparing podczas obozu w Turcji
Rywalem bełchatowian był chorwacki RNK Split, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Do przerwy podopieczni Kamila Kieresia przegrywali 0:1, ale w drugiej połowie po dwóch bramkach zdobytych w przeciągu trzech minut wyprowadził ich na prowadzenie Maciej Małkowski. Chorwaci wyrównali już w doliczonym czasie gry, wykorzystując rzut karny.

Spotkanie rozegrano w Belek, czyli miejscowości oddalonej o godzinę jazdy od Antalyi, gdzie trenuje GKS. Bełchatowianie kolejny sparing rozegrają w czwartek z serbskim FK Rad.

PGE GKS - RNK Split 2:2 (0:1)

Bramki dla GKS: Małkowski (75., 78.)

GKS I połowa: Zubas -Basta, Michalski, Flis, Szymorek - Komołow, Rachwał - Michał Mak, Wacławczyk, Prokić - Ślusarski

GKS II połowa: Malarz - Norambuena, Baranowski, Michalski (70. Witasik), Mójta - Komołow (65. Poźniak), Baran -Wroński (80. Zięba), Wacławczyk (75. Bartosiak), Małkowski - Olszar (85. Dadok)