PGE GKS Bełchatów lepszy w sparingu od zespołu z Serbii

Piłkarze PGE GKS rozegrali kolejny sparing podczas obozu w Turcji. Tym razem pokonali Serbski FK Rad Belgrad 2:0
W sparingu trener Kamil Kiereś po raz kolejny sprawdzał różne ustawienia swojego zespołu. Bełchatowianie rozpoczęli mecz w ustawieniu 4-4-2, jednak końcówkę meczu rozegrali w formacji z jednym napastnikiem.

PGE GKS szybko objął prowadzenie w meczu, bo już w 5. minucie. Po dograniu Michała Maka do bramki rywali trafił Bartosz Ślusarski. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Arkadiusz Piech, który wykorzystał dobre podanie Macieja Małkowskiego.

W meczu nie wystąpili Marcin Flis, Sebastian Olszar i Łukasz Wroński. Cała trójka nabawiła się drobnych urazów. Do treningów wrócą najpewniej w niedzielę. Przypomnijmy też, że do Polski wrócili kontuzjowani Damian Szymański, Alexis Norambuena oraz Błażej Telichowski.

PGE GKS Bełchatów - FK Rad Belgrad 2:0 (2:0)

Bramki: Ślusarski (5.), Piech (41.)

PGE GKS: Malarz (46. Zubas) - Basta (67. Witasik), Baranowski, Witasik (67. Michalski), Mójta (67. Szymorek) - Michał Mak (67. Zięba), Komołow (46. Bartosiak, 87. Poźniak), Baran (46. Rachwał), Małkowski (67. Prokić) - Ślusarski (67. Wacławczyk), Piech (67. Flaszka)

FK Rad (skład wyjściowy): Radunović - Rodić, Djuric, Maras, Obradović, Gnjatić, Miloszević, Simic, Veselinović, Marković, Mihajlović