Sport.pl

PGE GKS - Podbeskidzie 1:2. Arkadiusz Piech: "Nie mogę być zadowolony z bramki"

- Strzeliłem bramkę, ale nie mogę być zadowolony, bo przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać - mówi po porażce z Podbeskidziem Bielsko-Biała Arkadiusz Piech, napastnik PGE GKS Bełchatów
W sobotę bełchatowianie przegrali na inaugurację rundy wiosennej z Podbeskidziem 1:2. W drugiej połowie pierwszą i jak się później okazało, jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył pozyskany zimą Piech, który wykorzystał podanie Sebastiana Olszara. - Strzeliłem bramkę, ale nie mogę być zadowolony, bo przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać. Gdybyśmy strzelili gola jako pierwsi na początku, to później grałoby się inaczej i byśmy kontrolowali przebieg meczu. A tak Podbeskidzie zdobyło dwie bramki po naszych prezentach... - mówi rozgoryczony Piech.

I dodaje: - Z takimi zespołami jak Podbeskidzie musimy punktować, musimy im uciekać i trzymać się grupy mistrzowskiej. Graliśmy u siebie i powinniśmy to wygrać. Po straconej bramce lekko jednak upadliśmy i choć próbowaliśmy się podnieść, to nam się to już nie udało.

Więcej o:
Komentarze (1)
PGE GKS - Podbeskidzie 1:2. Arkadiusz Piech: "Nie mogę być zadowolony z bramki"
Zaloguj się
  • penkin

    Oceniono 5 razy 3

    panie Piech,gola pan zdobył po ewidentnym spalonym.i nie udawaj ,że tego nie wiesz,bo mnie to wku...a.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX