Sport.pl

Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów. "PGE GKS nie jest w najlepszej formie psychicznej i piłkarskiej"

W poniedziałek mecz PGE GKS z Ruchem Chorzów zakończy kolejkę ekstraklasy. - Nie wiem, czy trener Kamil Kiereś jest w stanie coś zmienić w kilka dni w drużynie z Bełchatowa - mówi Grzegorz Kuświk, napastnik Ruchu
Kuświk podkreśla, że atmosfera w drużynie Ruchu jest bardzo dobra, jednak chorzowianie wciąż muszą zapewnić sobie pozostanie w T-Mobile Ekstraklasie. - Jest forma, są wyniki, wiemy, że zmierzamy w dobrą stronę, nasza praca przynosi efekt i to jest na dzień dzisiejszy najważniejsze - mówi napastnik na oficjalnej stronie Ruchu. - Nie mamy jeszcze pewnego utrzymania, więc jesteśmy cały czas mocno skoncentrowani i zmotywowani do tego, żeby kolejne mecze były przynajmniej tak dobre jak ostatnie. Chcielibyśmy jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie.

Drużyna z Bełchatowa do Chorzowa pojechała z nowym starym trenerem Kamilem Kieresiem, który zastąpił Marka Zuba. - Wiemy, w jakich okolicznościach się to odbyło. Zwolnili trenera Kieresia, teraz wraca. Nie wiem, czy jest w stanie coś zmienić w kilka dni. Drużyna z Bełchatowa nie jest w najlepszej formie psychicznej i piłkarskiej. Ale to nie jest nasz problem. Przede wszystkim chcemy zagrać dobre spotkanie i nie będziemy patrzeć, przeciwko komu gramy, bo ostatnio prezentujemy się dobrze i nie boimy się nikogo, w szczególności u siebie - dodaje Kuświk.

Początek spotkania o godz. 18.

Więcej o:
Skomentuj:
Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów. "PGE GKS nie jest w najlepszej formie psychicznej i piłkarskiej"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX