Gdzie zagrają byli piłkarze PGE GKS? Zagranica, ekstraklasa, I liga...

Wiemy już, gdzie zagrają kolejni piłkarze PGE GKS Bełchatów. Po odejściu ze spadkowicza z ekstraklasy znaleźli sobie nowe kluby
Na wyjazd za granicę zdecydował się obrońca Paweł Baranowski. Strzelec ostatniego gola dla PGE GKS Bełchatów w ekstraklasie pomyślnie przeszedł testy w beniaminku austriackiej ekstraklasy SV Mattersburg i podpisał dwuletni kontrakt.

Z kolei Grzegorz Baran przez najbliższe dwa sezony będzie grał w pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz. Przypomnijmy, że zawodnik w ostatnich meczach ekstraklasy nie miał już okazji na grę ze względu na odsunięcie do zespołu rezerw przez trenera Kamila Kieresia. - Nie ukrywam, że było mi przykro, dlatego zdecydowałem się na odejście - tłumaczył Łódź.sport.pl pomocnik.

W ekstraklasie pozostał z kolei Dariusz Trela. Piłkarz nie chciał przedłużyć wypożyczenia w PGE GKS, bowiem miał sporo lukratywnych ofert, a poza tym dobry kontrakt w Lechii Gdańsk. Bramkarz ponownie został jednak wypożyczony z Trójmiasta, a najbliższy sezon spędzi w Koronie Kielce.

Przypomnijmy, że wcześniej PGE GKS opuścili Michał Mak (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Piech (Legia Warszawa), Bartosz Ślusarski (Miedź Legnica), Kamil Poźniak (Górnik Łęczna). W klubie z Bełchatowa nie zagrają także Adrian Basta, Paweł Komołow, Maciej Małkowski, Adam Mójta, Sebastian Olszar, Andreja Prokić, Szymon Sawala, Błażej Telichowski oraz Kamil Wacławczyk. Ich przyszłość nie jest jeszcze znana.