PGE GKS Bełchatów tym razem lepszy od trzecioligowca

Po porażce z ŁKS piłkarze PGE GKS Bełchatów tym razem pokonali inny zespół z trzeciej ligi. Na GIEKSA Arenie podopieczni Rafała Ulatowskiego wygrali z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:0

Mecz był dla PGE GKS okazją, by sprawdzić testowanych graczy. Rafał Ulatowski wspólnie ze swoim sztabem przyglądał się aż dziesięciu zawodnikom. Byli to Maciej Krakowiak, Marcin Kozłowski, Vaclav Cverna, Maksymilian Rozwandowicz, Szymon Zgarda, Sergio Mut, Mateusz Wrzesień, Marcin Wdowiak, Giorgi Sarvjeladze oraz Adam Nagórski. Ostatni z zawodników, który ostatnio grał w Vinecie Wolin, strzelił jedną bramkę w meczu i ustalił wynik spotkania dopiero w 80. minucie. Z kolei Wrzesień i Wdowiak to nowe twarze na treningach PGE GKS. Pierwszy z nich to 22-letni pomocnik ostatnio Zagłębia Sosnowiec, a drugi to 20-letni stoper Śląska Wrocław.

Trener Ulatowski wystawił dwie różne jedenastki. W meczu zagrali także aktualni piłkarze PGE GKS: Krystian Stolarczyk, Marcin Flis, Paweł Zięba, Patryk Rachwał, Piotr Witasik, Łukasz Wroński oraz Bartłomiej Bartosiak.

Kolejny mecz PGE GKS rozegra w sobotę z MKS Kluczbork.

PGE GKS (I połowa): Krakowiak - Kozłowski, Stolarczyk, Cverna, Flis - Rozwandowicz, Zgarda - Zięba, Mut, Wrzesień - Nagórski

II połowa: Lenarcik - Kozłowski, Wdowiak, Cverna, Szymorek - Rozwandowicz (60. Rachwał), Zgarda (60. Witasik) - Wroński, Sarvjeladze, Wrzesień (60. Bartosiak) - Nagórski