PGE GKS testuje ofensywnych piłkarzy. Wśród nich Bartosz Bujalski z ŁKS

Bartosz Bujalski z ŁKS będzie testowany przez kolejny klub. Tym razem zawodnik będzie próbował swoich sił w PGE GKS Bełchatów
W ciągu pięciu lat Bujalski był zawodnikiem czterech klubów: SMS Łódź, Calisii, Wigier Suwałki, a ostatni sezon spędził w trzecioligowym ŁKS. Po zakończeniu rozgrywek piłkarz nie przedłużył swojego kontraktu. Jak już informowaliśmy, Bujalski niemal co kilka dni gra w sparingach w różnych klubach z regionu. Najpierw był na testach w Legionovii, a następnie w Kotwicy Kołobrzeg. Mówiło się też, że zagra w nowym Widzewie. Był jednak testowany przez Sokół Aleksandrów Łódzki, a w środę zagrał w sparingu Neru Poddębice i strzelił gola z karnego.

Teraz Bujalski chce spróbować swoich sił w I lidze. Trener PGE GKS Bełchatów Rafał Ulatowski będzie mu się przyglądał w najbliższym sparingu z Wartą Sieradz (sobota, godz. 17 w Bełchatowie). Oprócz Bujalskiego swoją szansę dostaną pomocnik Patryk Kamiński (ostatnio Ursus Warszawa) oraz napastnik Szymon Stanisławski (Radomiak Radom). Mecz odbędzie się na głównej płycie stadionu przy Sportowej. Wcześniej zostaną rozegrane także mecze z Pilicą Przedbórz oraz rezerwami PGE GKS (od 11 do 13) na boisku za halą przy 1 Maja.