PGE GKS Bełchatów. Jacek Krzynówek i Rafał Ulatowski gośćmi rozpoczęcia roku szkolnego w SMS w Głogowie

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Gośćmi specjalnymi uroczystego rozpoczęcia w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głogowie byli Jacek Krzynówek i Rafał Ulatowski z PGE GKS Bełchatów
Ulatowski jeszcze niedawno pracował w SMS jako dyrektor ds. szkoleniowych. Teraz jest trenerem PGE GKS Bełchatów. Znacznie odmłodził skład pierwszoligowca i jak na razie jego podopieczni spisują się w rozgrywkach nieźle. - Najważniejsze są wasze chęci - mówił w Głogowie Ulatowski. - Nie powinniście się zniechęcać i nawet po porażkach trzeba przyjść na trening z takimi samymi chęciami. Musicie pracować nad błędami i życzę wam, żeby każdy z was miał okazję kiedyś usłyszeć hymn narodowy przed meczem. Jesteście tutaj po to, żeby dobrze się uczyć i zdać maturę, ale też po to, by zostać dobrymi piłkarzami.

Ogromnymi brawami przywitany został Jacek Krzynówek, dyrektor sportowy PGE GKS i 96-krotny reprezentant Polski. - Z piłką jest jak z życiem: raz się jest na wozie, a raz pod nim - mówił przedstawiciel PGE GKS. - Ja zawsze chciałem grać w piłkę i zawsze w nią grałem, już od małego: z tatą, dziadkiem, praktycznie wszędzie, gdzie się dało. Nie mieliśmy takich warunków, jak wy macie teraz. Są świetne boiska, szkoły sportowe. Dzięki temu macie o wiele lepszy start do wielkiej piłki niż ja kiedyś.