Rafał Ulatowski, trener PGE GKS: "Wracają dobre humory"

PGE GKS Bełchatów przerwał serię spotkań bez zwycięstwa i pokonał u siebie Sandecję Nowy Sącz 1:0. Tym samym w drużynie prowadzonej przez Rafała Ulatowskiego zapanował większy spokój
- Stanęliśmy dziś przed wyborem, czy będziemy kontynuować serię bez zwycięstwa czy jednak szczęście będzie nam sprzyjało i pokonamy Sandecję - mówił po meczu Ulatowski (za www.gksbelchatow.com). - Udało się jednak, zadecydował stały fragment gry, znów przytomne zachowanie naszego zawodnika, potem wykluczenie zawodnika gości. I przypomniało się niedawne spotkanie z GKS Katowice. To się jednak nie powtórzyło.

I dodał: - Wracają dobre humory, aczkolwiek było to spotkanie bardzo trudne, bo Sandecja ma piłkarzy, którzy potrafią grać, są dobrze poustawiani przez trenera Kasperczyka, dlatego nie było to łatwe, nawet grając w przewadze. Natomiast goście nie stworzyli sobie groźniejszych sytuacji. Plus dla nas, że udało się pomieszać zespołem, że zaskoczyliśmy trenera gości tym ustawieniem. Wygraliśmy i to jest najważniejsze.

W następnej kolejce PGE GKS zagra na wyjeździe z Olimpią Grudziądz.