Piłkarze PGE GKS Bełchatów wciąż na urlopach

Piłkarze PGE GKS Bełchatów podczas zimy dostali wyjątkowo długie urlopy. Przerwę od treningów rozpoczęli 11 grudnia i mają wolne przez cały miesiąc
Bełchatowianie ostatni mecz rozegrali 28 listopada. Porażka z Chojniczanką spowodowała, że zimę spędzą na dziewiątej pozycji. Po dwutygodniowym okresie roztrenowania piłkarze wyjechali na urlopy. Nie oznacza to jednak zupełnej laby. Każdy z zawodników otrzymał indywidualną rozpiskę treningową. - Święta spędziłem w domu z rodziną. Przydało się trochę wolnego, bo długo nie odwiedzałem bliskich - mówi Lukas Klemenz, pomocnik PGE GKS.

Wiadomo już, że nowym piłkarzem w bełchatowskiej drużynie zostanie Czech Petr Zapalac. 28-letni pomocnik podpisał półroczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Przez ostatnie dwa lata grał zaś w czeskim drugoligowcu MFK Frýdek-M~stek. - O innych ewentualnych wzmocnieniach na razie nic nie wiadomo. Praktycznie wszyscy w klubie są na urlopach - mówi Michał Antczak, rzecznik PGE GKS.

Do formy po kontuzjach wracają z kolei Norbert Misiak i Damian Szymański. Obaj mają rozpocząć przygotowania z zespołem. Na listę transferową zostali zaś wpisani Bartłomiej Bartosiak, Cezary Nowiński, Krystian Stolarczyk oraz Paweł Zięba.

PGE GKS wstępnie porozumiał się o rozegraniu sparingów z MKS Kluczbork, Wisłą Puławy i Zniczem Pruszków, choć musi jeszcze potwierdzić terminy meczów. - Z uwagi na pogodę sparingi będziemy rozgrywać na sztucznej murawie. Wychodzę z założenia, że powinna wyróżniać nas nie ilość meczów, ale ich jakość - podkreśla trener Rafał Ulatowski.

Zdjęcie Lanki ADIDAS ABSOLADO Lethal Zone TRX FG G64904 Zdjęcie Lanki adidas ACE 15.3 FG B32810 Zdjęcie Lanki Adidas adipower Predator TRAXION FG V23527
Lanki ADIDAS ABSOLADO Letha... Lanki adidas ACE 15.3 FG B3... Lanki Adidas adipower Preda...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: