Łódź Maraton coraz bliżej: "Każdy jeszcze zdąży się przygotować"

Do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie zostały niespełna trzy miesiące. Na liście startowej jest już ponad dwa tysiące osób!
Organizatorzy liczą, że atrakcyjna trasa oraz niezapomniany dla każdego uczestnika finisz na czerwonym dywanie w Atlas Arenie 14 kwietnia ściągną na start 3,5-4 tys. zawodników. I zachęcają do udziału w imprezie nie tylko doświadczonych, ale i początkujących biegaczy.

Jacek Chmiel, trener grupy przygotowującej się do biegu w drużynie Dbam o Zdrowie: - Zostały prawie trzy miesiące. Jeśli ktoś jest w miarę aktywny, czyli trochę biegał, pływał czy jeździł na rowerze, zdąży przygotować się do pokonania ponad 42 kilometrów. Innych zachęcam, by zgłosili się do towarzyszącego maratonowi biegu na 10 km. Naprawdę, niemal każdy jest w stanie ukończyć taki dystans, a - gwarantuję - frajda na mecie też będzie ogromna.