Łódź Maraton: Konkursy dla biegaczy i łódzkich firm! Nagrody!

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie odbędzie się w Łodzi 14 kwietnia. Na liście startowej jest już ponad dwa tysiące zawodników.
Organizatorom zależy też na zgromadzeniu wokół maratonu łódzkich firm i instytucji. - Serdecznie zapraszamy je do zgłaszania do biegu swoich drużyn - zachęcają. - Wykorzystajcie tę imprezę do wspólnej zabawy, integracji pracowników, a przy okazji także - do reklamy swojej firmy.

Konkurs dla biegaczy

Spółka DOZ SA, sponsor tytularny Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie oraz "Gazeta Wyborcza Łódź" i www.sport.pl - patroni medialni imprezy - przygotowały konkurs dla zawodników. Przyślijcie na adres maraton@lodz.agora.pl swoje biegowe zdjęcie (z zawodów lub treningu)*. Podajcie imię, wiek i zawód i napiszcie krótko (w maksimum trzech zdaniach), dlaczego pobiegniecie w Łodzi 14 kwietnia. Z waszych zdjęć stworzymy galerię łódzkich maratończyków. Wśród autorów najciekawszych tekstów rozlosujemy 20 pakietów startowych (do wyboru - na bieg maratoński albo 10 km) i 20 nagród niespodzianek ufundowanych przez portal www.doz.pl. Wybrani biegacze zostaną też zaproszeni do udziału w kampanii wizerunkowej łódzkiego maratonu. Ich zdjęcia, zrobione podczas profesjonalnej sesji, znajdą się na billboardach oraz w "Gazecie na Maraton" - specjalnym dodatku do "Gazety Wyborczej Łódź".

Konkurs dla firm i instytucji

Firmy bądź instytucje, które chcą dopingować zawodników, mogą zorganizować na trasie maratonu własne punkty kibicowania. Chętni powinni zgłaszać się mailowo: info@lodzmaraton.pl, by uzgodnić z organizatorami ich lokalizację. Obszerna galeria zdjęć waszych punktów znajdzie się na www.lodz.gazeta.pl i na www.lodz.sport.pl. Organizatorzy wybiorą także najlepszy punkt kibicowania, a firma bądź instytucja, która go utworzyła, dostanie całostronicową reklamę w "Gazecie Wyborczej Łódź".

Zapisy na www.lodzmaraton.pl

A wszystko o bieganiu na www.polskabiega.pl

* Wysyłający zdjęcie na konkurs oświadcza, że ma do niego pełnię praw i zgadza się na ich nieodpłatne opublikowanie na lodz.sport.pl i w "Gazecie Wyborczej Łódź"