Dekoracja zwycięzców Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie [ZDJĘCIA]

Najlepsi zawodnicy Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie stanęli już na podium i otrzymali zasłużone medale.
Wśród mężczyzn na najwyższym stopniu podium Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie stanął Etiopczyk Belachew Ameta, który uzyskał rekordowy czas 2:10.01. Drugie miejsce zajął Kenijczyk Stephen Kibiwot (2:10.03), a trzeci był kolejny Etiopczyk - Teferi Wodajo (2:11.22).

W rywalizacji kobiet zwyciężyła Karolina Jarzyńska, która od początku była uważana za główną faworytkę. Jarzyńska od początku biegła rewelacyjnie, a ostatecznie dotarła do mety z genialnym czasem 2:26.44, gorszym od rekordu Polski o zaledwie 36 sekund! - Dziękuję organizatorom. To był cudowny maraton! Trasa była świetnie przygotowana, atmosfery też nigdy nie zapomnę. Łódzki maraton to już światowa ekstraklasa - cieszyła się po wygranej Jarzyńska.

A jak zwycięzcy cieszyli się na podium? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dekoracji najlepszych zawodników Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie.