Łódź Maraton DoZ. Już ponad 4 tysiące zapisanych!

Ponad 4 tysiące osób jest już na listach startowych do kwietniowego łódzkiego maratonu oraz towarzyszącego mu biegu na 10 kilometrów
- Codziennie zapisuje się kilkudziesięciu zawodników, którzy planują wystartować w Łodzi. Liczymy, że przy takim tempie do dnia startu możemy mieć ponad 6 tysięcy osób - mówi Michał Drelich, jeden z organizatorów Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. - W niedzielę udało nam się zakończyć proces atestacji trasy. W porównaniu z pierwszą wersją zaszły w niej niewielkie zmiany. Są już naniesione na planie zamieszczonym na naszej stronie internetowej. Zachęcam do zapoznania się ze zmianami.

W Łodzi wystartuje m.in. Yared Shegumo, który zwyciężył w ostatniej edycji Maratonu Warszawskiego.

- Cieszymy się, że zdecydował się u nas pobiec i sprawdzić w naszym mieście. Jak widać nasza trasa pozwala się rozwijać sportowo takiej klasy zawodnikom jak Yared - opowiada Michał Drelich.

Organizatorzy przypominają, że w piątek o północy mija termin, kiedy wpisowe na maraton wynosi 100 zł oraz 40 dla biegu na 10 km. Od 1 marca ceny wzrosną odpowiednio o 20 i 10 zł. W pakiecie startowym każdy z uczestników otrzyma m.in. pamiątkową koszulkę, a na mecie - medal.

Start maratonu w niedzielę 13 kwietnia, punktualnie o 9 rano.

Skomentuj:
Łódź Maraton DoZ. Już ponad 4 tysiące zapisanych!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane