Łódź Maraton DoZ. Trenerzy wznawiają zajęcia Drużyny Dbam o Zdrowie

Do DoZ Maraton Łódź zostało niespełna 6 miesięcy. To najwyższa pora, aby zacząć intensywne przygotowania. Już 5 listopada treningi wznawia Drużyna Dbam o Zdrowie
Drużyna Dbam o Zdrowie to nieformalna grupa biegaczy, którzy dwa razy w tygodniu pod okiem wykwalifikowanych trenerów będą przygotowywać się do maratonu w Łodzi, który odbędzie się 19 kwietnia 2015 r. W bezpłatnych zajęciach może wziąć udział każdy chętny. Treningi odbywać się będą w środy o godz. 18 i niedziele o godz. 9:30. Zbiórka pod Atlas Areną przy wejściu nr 1. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy - według stopnia zaawansowania.

W treningach Drużyny Dbam o Zdrowie może wziąć udział każdy, kto dzięki bieganiu chce poprawić kondycję i zadbać o swoje zdrowie. Zapraszamy zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z bieganiem, jak również biegaczy, którzy chcą poprawić swoje rezultaty. Pół roku to wystarczający czas, by przygotować się do startu w maratonie - mówi Jacek Chmiel, główny trener Drużyny Dbam o Zdrowie, wychowawca wielu medalistów mistrzostw Polski w biegach średnich i długich.

Trenerami Drużyny Dbam o Zdrowie, oprócz Jacka Chmiela, będą również Joanna Gront-Chmiel, wybitna polska maratonka, oraz Mirosław Żerkowski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w biegu na 1500 metrów.