Łódź Maraton DoZ. Karolina Jarzyńska potrenuje z biegaczami Drużyny DoZ

Na najbliższym środowym treningu do drużyny Dbam o Zdrowie przyjedzie Karolina Jarzyńska, najlepsza polska maratonka. To doskonała okazja, by porozmawiać z zawodniczką i poznać tajniki jej treningu
Drużyna DoZ w każdą środę i niedzielę odbywa treningi przygotowujące do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Biegacze są podzieleni na trzy grupy: początkującą, średnio zaawansowaną i zaawansowaną. Treningi prowadzone są zaś przez wykwalifikowanych instruktorów.

Co ciekawe, na najbliższy środowy trening przyjedzie Karolina Jarzyńska, najlepsza polska maratonka. Zawodniczka zawita do Łodzi tuż przed wyjazdem na kolejny obóz do Stanów Zjednoczonych. Lekkoatletka przygotowuje się bowiem do dwóch startów w przyszłym sezonie: maratonu w Osace oraz Łódź Maratonie Dbam o Zdrowie.

Każdy chętny będzie mógł porozmawiać z Jarzyńską w Atlas Arenie przed treningiem. To doskonała okazja, by poradzić się mistrzyni w sprawach biegowych czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Każdy uczestnik treningu otrzyma również drobne upominki od firmy ALE, czyli sponsora Jarzyńskiej i Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Po spotkaniu zawodniczka odbędzie trening z amatorami.