Puchar Łódź Maratonu DoZ. Dogoń Świętego Mikołaja, a dostaniesz prezent

W najbliższą sobotę odbędzie się drugi bieg o Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Tym razem zawodnicy nie będą uciekać, a... gonić. I to nie byle kogo, bo samego Świętego Mikołaja, a kto podoła zadaniu, otrzyma prezent
Za nami pierwszy bieg o Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie, który odbył się na dystansie 5 km. Trasa każdych kolejnych zawodów będzie o 5 km dłuższa. W najbliższą sobotę biegacze będą więc rywalizowali na 10 km. To kolejna okazja, by zdobyć cenne punkty w cyklu imprez o Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie, sprawdzić swoją formę, ale też... otrzymać mikołajkowy prezent.

W ramach zabawy "Święty Mikołaj ucieka!" uczestnicy biegu będą gonić Świętego Mikołaja, który wyruszy na trasę nieco wcześniej niż wszyscy. Każdy, kto dobiegnie do mety przed "uciekinierem", otrzyma upominek od ALE, jednego ze sponsorów Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. - Poprzednio to ambasadorzy naszej marki [m.in. Karolina Jarzyńska - przyp. red.] gonili uczestników Pucharu. Teraz role się odwracają. Mikołaj ALE jest w życiowej formie i trzeba się będzie nieźle napocić, żeby go wyprzedzić - mówi Zuzanna Wesołowska, specjalista ds. public relations marki ALE.

Zapisać się na bieg można na www.lodzmaraton.pl.