Sport.pl

Trasy biegowe w Łódzkiem. Czas na Konstantynów Łódzki

Kolejne trasy biegowe oddane zostaną do użytku. W najbliższą niedzielę Akademia Sport i Zdrowie zaprasza do Konstantynowa Łódzkiego
Na inaugurujące trasy biegowe zawody w Konstantynowie Łódzkim zapisało się blisko 300 osób. Organizatorzy przygotowali bieg przełajowy na dystansie 6,6 km oraz nordic walking (3,2 km). Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w biegu przełajowym otrzymają puchary z rąk marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia, a triumfatorów rywalizacji nordic walking wyróżni burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Henryk Brzyszcz.

Impreza będzie miała szczególną oprawę. W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości, nie zabraknie elementów nawiązujących do narodowego święta. Po zakończeniu zawodów, uczestnicy zaproszeni zostaną do wspólnego ogniska i śpiewania pieśni patriotycznych. Każdy zawodnik otrzyma specjalny śpiewnik i biało-czerwoną koszulkę.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00. Biuro zawodów będzie usytuowane na terenie hotelu Leszczyński. Gościem specjalnym będzie były znakomity skoczek wzwyż Artur Partyka.

Więcej o: