4. Kleszczów na Piątkę. Ruszyły zapisy na zawody

Od czwartku można zapisywać się na czwarty bieg Kleszczów na piątkę, który odbędzie się w 18 września w Kleszczowie koło Bełchatowa. W tym roku w ramach zawodów obędą się otwarte mistrzostwa Polski Kobiet na dystansie 5 kilometrów
- Kleszczów na piątkę to jeden z najszybszych biegów na pięć kilometrów w Polsce. Trasa jest prosta, ma niewiele zakrętów i jest praktycznie idealnie płaska. Dzięki organizacji mistrzostw Polski najpewniej padnie jeszcze więcej rekordów życiowych -mówi Bartłomiej Sobecki, dyrektor biegu.

- Cieszymy się, że nasza impreza została dobrze oceniona nie tylko przez samych zawodników, ale również przez Polski Związek Lekkiej Atletyki, który przyznał nam organizację mistrzostw Polski Kobiet na 5 kilometrów - mówi prezes LKS Omega Kleszczów Jan Gurazda.

Do biegu zapisywać można się na poprzez stronę www.kleszczowna5.pl. Obowiązuje limit 350 uczestników. Wszyscy zawodnicy otrzymają w pakiecie startowym koszulki techniczne, a na mecie okolicznościowe medale. Nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży, które odbędą się na gminnym stadionie w Kleszczowie na dystansach od 100 do 800 metrów.

Organizatorem zawodów jest LKS Omega Kleszczów i Gmina Kleszczów, a wykonawcą firma inesSport. Szczegółowe informacje dotyczące biegu Kleszczów na Piątkę dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl