Sport.pl

Zostań pacemakerem podczas 6. Biegu Fabrykanta

Pod koniec sierpnia na terenie Księżego Młyna odbędzie się szósta edycja Biegu Fabrykanta. Organizatorzy zawodów szukają pacemakerów, którzy chcieliby poprowadzić zawodników na odpowiednie czasy
Poszukiwani są pacemakerzy, którzy poprowadzą uczestników na następujące czasy: 40, 45, 50, 55, 60 minut. Każdy chętny otrzyma pakiet startowym, pamiątkową koszulkę techniczną oraz specjalne pakiety-niespodzianki od PKO Banku Polskiego, głównego sponsora zawodów. - Co roku staramy się podnosić poziom organizacyjny biegu, słuchamy uwag uczestników bo one są dla nas zawsze najważniejsze. Od dwóch lat przygotowywaliśmy specjalnie oznaczone strefy startowe, w tym roku idziemy krok dalej i postanowiliśmy, że zawodników z każdej strefy poprowadzą pacemekerzy. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze więcej zawodników będzie cieszyć się na mecie z nowego rekordu życiowego - mówi Bartłomiej Sobecki, organizator Biegu Fabrykanta.

Osoby, które są zainteresowane pozycją pacemakera w Biegu Fabrykanta, powinny wysłać maila na adres wolontariat@biegfabrykanta.pl. Zawody odbędą się 27 sierpnia. Więcej informacji na www.biegfabrykanta.pl.

Więcej o: