Stadion Widzewa, Łódź Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Bramki:
Kartki:
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu! Po serii czterech wygranych piłkarze Widzewa notują trzecie spotkanie z rzędu bez wygranej i drugą kolejną porażkę. Łodzianie przegrali z beniaminkiem ze Szczecina zasłużenie, a Pogoń zwłaszcza w drugiej połowie była zespołem o wiele lepszym. Dla Pogoni była to pierwsza wyjazdowa wygrana w tym sezonie, a dla Widzewa - pierwsza przegrana u siebie

• 90. min.

Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry trzy minuty

• 89. min.

Piłkarze Pogoni spokojnie rozgrywają piłkę w środku boiska. Zwycięzca meczu jest już znany

• 86. min.

Powinno być 4:1 dla Pogoni! Kolendowicz trochę przypadkowo, ale przedarł się lewym skrzydłem w pole karne Widzewa. Zamiast wyłożyć piłkę do wbiegającego Adriana Budki, który miałby przed sobą pustą bramkę, postanowił uderzać z niemal zerowego kąta. Zupełnie niepotrzebnie.

• 84. min.

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Bartoszewicz za ostry faul na Traore

• 82. min.

Pogoń prowadzi 3:1, a mimo wszystko widzewiacy wciąż mają okazję do kontrowania. Idzie im to jednak kiepsko, a po stracie trzeciej bramki z gospodarzy chyba już po prostu zeszło powietrze

• GOOOOOOL

78. min.

I jest kolejny gol! Pogoń znów prowadzi dwoma golami! A autorem bramki Dąbrowski, który wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony boiska i posłał piłkę tuż obok słupka!

• 77. min.

Frączczak główkuje z 11 metra, ale główkuje niecelnie

• 76. min.

Groźna kontra Widzewa, ale szarżującego Kaczmarka w ostatniej chwili powstrzymał jeden z obrońców Pogoni

• 74. min.

Żółta kartka dla Golla za faul na Kowalskim

• 73. min.

Po pierwszej bramce oglądamy naprawdę ciekawe spotkanie. Pogoń nie broni desperacko wyniku, a i Widzew zmuszony do ataku wreszcie zaczął grać szybciej. Gole jeszcze wpadną?

• 69. min.

Czerwona kartka dla Adama Banasiaka! Obrońca Widzewa, który w wyjściowym składzie Widzewa zastąpił Jakuba Bartkowskiego, zatrzymywał niezgodnie z przepisami Ediego i został ukarany drugą żółtą kartką. Obrońca gospodarzy miał też swój udział przy obu straconych bramkach, więc spotkanie z Pogonią będzie chciał jak najszybciej wymazać ze swojej pamięci

• 68. min.

Kolejna kontra Pogoni. Strzał z ostrego kąta pewnie wyłapuje Mielcarz

• 67. min.

Stępiński za Ben Dhifallaha. Trener Mroczkowski wykorzystał już limit zmian

• GOOOOOOL

66. min.

I jest gol dla Widzewa! Po rzucie rożnym Janukiewicz piąstkuje piłkę na 14 metr. Tam dopada do niej Kaczmarek, który strzałem głową pokonuje bramkarza gości, który nie zdołał pozbierać się w porę po niefortunnej interwencji

• 63. min.

Chwilę po bramce doszło do drugiej zmiany w Widzewie. Zszedł Dudek, wszedł Rybicki

• GOOOOOOL

62. min.

2:0 dla Pogoni! Po ładnej kombinacyjnej akcji w pole karne wbiega z piłką Edi, który wykłada ją na piąty metr do Kolendowicza. Były pomocnik ŁKS nie ma problemów z pokonaniem Mielcarza i podwyższa prowadzenie beniaminka na 2:0!

• 60. min.

Po jednej z takich kontr Pogoń mogła już podwyższyć prowadzenie. Strzał Akahoshiego zza pola karnego był jednak niecelny. Cytując klasyka: "zamysł dobry, gorzej z wykonaniem"

• 58. min.

Jeśli ktoś myślał, że gospodarze rzucą się do natychmiastowego odrabiania strat, to myślał źle. Wciąż przeważa Pogoń, która teraz dodatkowo może liczyć na to, co polskie drużyny kochają najbardziej. Czyli grę z kontry

• 55. min.

Gola by nie było, gdyby nie fatalne ustawienie Banasiaka, który stał dwa metry za kolegami. Nie było mowy o spalonym