Sport.pl
Sport.pl > Łódź

"Ty Żydzie", czyli kibolski problem nie do rozwiązania" [BLOG]

powrót do artykułu
rs
11.01.2014 13:20 , aktualizacja 11.01.2014 13:26
Sklep ''Fanatyk'' przy al. Piłsudskiego w Łodzi

Fot. Marcin Wojciechowski / Agencja Gazeta

Sklep ''Fanatyk'' przy al. Piłsudskiego w Łodzi
 • 'Zabawa' kiboli ŁKS podczas turnieju w hali przy al. Unii - miniatura
 • Sklep ''Fanatyk'' przy al. Piłsudskiego w Łodzi - miniatura
 • 1
Komentarze (21)
Zaloguj się
 • obywatel_piszczyk

  Oceniono 34 razy 18

  Czy się to komuś podoba czy nie, Łódź postrzegana jest w Polsce jako miasto pożydowskie, więc fani obu łódzkich klubów wyzywając się od żydów, najzwyczajniej robią z siebie idiotów. Nic nie pomogą śmieszne wojenki w udowadnianiu kto jest żydem, ponieważ dla większości "kibiców" w naszym kraju Łódź = żydzi, a co za tym idzie, Widzew i ŁKS są klubami żydowskimi. Dajcie spokój, przestańcie bić pianę w tej kwestii, bo opisywana wojenka zakrawa na kabaret.

 • wstydzew1922

  Oceniono 24 razy -2

  Patriotyczny klub hahahahahahahahahahahahahahaha :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  Data 1910 w historii Widzewa i na klubowym znaczku pojawiła się dopiero pod koniec lat 50. ubiegłego wieku. Był to efekt działań ówczesnej I sekretarz Komitetu Łódzkiego PZPR Michaliny Tatarkówny-Majkowskiej, która chciała mieć na swoim terenie najstarszy robotniczy klub sportowy w kraju. "Postarzonemu" o 12 lat Widzewowi władze partyjne w 1960 r. zorganizowały huczny jubileusz
  50-lecia.
  W 1998 roku w 5 tomie kolekcji klubów encyklopedii piłkarskiej Fuji poświęconym głównie historii Widzewa (podtytuł: 75 lat prawdziwej historii RTS 1922-1997) autorzy wskazują, że walne zgromadzenie założycielskie RTS Widzew odbyło się 24 stycznia 1922 r., a statut klubu został zatwierdzony mocą postanowienia Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi 29 marca 1922 r. Widzew, jako nowo powstały, a nie reaktywowany klub, w 1922 r. został przyjęty w poczet Łódzkiego OZPN i rozpoczął grę w najniższej klasie rozgrywkowej.

 • saymon1908

  Oceniono 49 razy -5

  red1922debil a ciebie kto spłodził ??? chyba w szpitalu w Kochanówce. To ciebie krew zalewa bo dostajecie w du,pę od każdego kto tylko tego zapragnie. O tym "największym polskim klubie" który w pucharach pobił rekord przegrywając 0:9, to nawet papeż Jan Paweł II nie miał pojęcie. Ja to mam szczęście bo to zaszczyt dla każdego rodowitego łodzianina być kibicem jedynego łódzkiego klubu ŁKS-u, który jest ostatnim mistrzem Polski z miasta Łodzi, również ostanie derby to zwycięstwo ŁKS-u i remis. więc bilans dodatni. Większej patologi jak u was nie ma nigdzie w świecie, oszustwa z datą powstania, przekręty, lewe licencje, wielomilionowe długi, gigantyczna korupcja i to jest powód do dumu buhahaha KS Wstydzew Spółka w upadłości to twór który według przewodniczącego komisji licencyjnej nie ma prawa grać w ekstraklasie, tak stanowią przepisy podręcznika licencyjnego UEFA. ŁKS ma kibiców w mieście Łodzi i nie tylko i jest ich znacznie więce od was buraku, sukcesów też ma więcej idź osiołku do muzeum sportu w Łodzi i zobacz ile tam jest pucharów i medali z MŚ, ME i olimpiad w wielu dyscyplinach wywalczone przez sportowców ŁKS-u a jak znajdziesz tam choć jeden zdobyty przez kogoś z twojego śmiesznego osiedlowego klubiku to będzie cud. Perspektywy też są coraz lepsze, stadion w budowie, sponsorzy w kolejce i tak już będzie do powrotu do ekstraklasy.

 • sl8er

  Oceniono 34 razy -8

  no dobra, związki Żydów z łksem są oczywiste i powszechnie znane ale co wspólnego z Izraelitami ma polski klub o patriotycznych korzeniach Widzew Łódź?

 • rezystorpolski

  Oceniono 38 razy -8

  Jednego tylko nie rozumiem.Dlaczego "żydom wstęp wzbroniony" i zawartość sklepu przy Widzewie została uznana za antysemityzm chociaż wiadomo było że chodzi nie o narodowość tylko o kibiców patologii łódzkiej z Unii podczas gdy zabawę w rzuty w żyda na Unii NIE uznano za antysemityzm.Jedyne wyjaśnienie jest takie że synalek jakiegoś zaprzyjaźnionego prokuratora w tym uczestniczył i chciano ZAMIEŚĆ sprawę pod dywan.

 • saymon1908

  Oceniono 72 razy -20

  bujalski ty parchaty sługusie, zajmij się swoim żałosnym KS Wstydzew Spółka w upadłości, odpoczołeś w Święta, zebrałeś energię i teraz znowu szkalujesz jedyny łódzki klub ŁKS. Twoja metoda pisanie po kilka razy na ten sam temat, może twoje podmiejskie trole potrzebują żeby im kilka razy wkładać łopatą do pustych łbów ale każdy inny nawet średnio inteligentny człowiek zrozumie po pierwszym razie, oczywiście pod warunkiem, że tekst jest profesjonalny i merytoryczny a nie jest to stek bzdur mający na celu oczernianie jednego klubu. Zacznij pisać o swoich "aniłkach" poczytaj co wypisują na forach jak obrażają kibiców ŁKS ile tam jest nienawiści, szowinizmu i antysemityzmu, mieszkasz w mieście Łodzi to widzisz co jest powypisywane na murach budynków i są to obraźliwe teksty przeciwko ŁKS ale tego nie chcesz zobaczyć bo to niewygodny temat i za to ci pryncypał z Piaseczna nie zapłaci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX