ŁKS - Śląsk. Była wielka radość, był wielki smutek [GALERIA ZDJĘĆ]

W ostatnim tegorocznym meczu piłkarze ŁKS przegrali ze Śląskiem Wrocław 1:2. Niewiele brakowało, by spotkanie przy al. Unii zakończyło się sensacyjną wygraną gospodarzy, którzy prowadzili aż do 78. min.
Antoni Łukasiewicz Antoni Łukasiewicz Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Marcin Smoliński w meczu ŁKS Łódź ze Śląskiem Wrocław Marcin Smoliński w meczu ŁKS Łódź ze Śląskiem Wrocław Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Marcin Smoliński, były pomocnik ŁKS Marcin Smoliński, były pomocnik ŁKS Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Marcin Smoliński Marcin Smoliński Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
ŁKS - Śląsk Wrocław 1:2. Marcin Smoliński w biało-czerwonym stroju ŁKS - Śląsk Wrocław 1:2. Marcin Smoliński w biało-czerwonym stroju Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Radosław Pruchnik Radosław Pruchnik Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Marcin Smoliński (z lewej) przeszedł z ŁKS Łódź do Olimpii Grudziądz Marcin Smoliński (z lewej) przeszedł z ŁKS Łódź do Olimpii Grudziądz Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Marek Saganowski rozegrał jesienią najwięcej minut w ŁKS Marek Saganowski rozegrał jesienią najwięcej minut w ŁKS Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta
Ryszard Tarasiewicz i Marcin Mięciel Ryszard Tarasiewicz i Marcin Mięciel Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta